رویکرد ما توسعه پایدار است، در زیستن و در ساختن!

درباره ما

گروه صنعتی فیبو، تولیدکننده مصالح ساختمانی نوین در حوزه ساخت و ساز خشک است که با تجاری‌سازی مصالح ساختمانی سبز، در جهت هدف خود که پایدارسازی هرچه بیشتر سازه‌هاست، حرکت می‌کند.


بازار محصولات این شرکت بین‌المللی در کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، عمان، عربستان و… قرار دارد و در حال حاضر ایران نیز به جمع مصرف‌کنندگان این محصولات پیوسته است.

گروه صنعتی فیبو، تولیدکننده مصالح ساختمانی نوین در حوزه ساخت و ساز خشک است که با تجاری‌سازی مصالح ساختمانی سبز، در جهت هدف خود که پایدارسازی هرچه بیشتر سازه‌هاست، حرکت می‌کند. بازار محصولات این شرکت بین‌المللی در کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، عمان، عربستان و… قرار دارد و در حال حاضر ایران نیز به جمع مصرف‌کنندگان این محصولات پیوسته است.

نقطه آغاز گروه صنعتی فیبو

گروه صنعتی فیبو در سال ۲۰۱۷ با تحقیقات علمی در حوزه ساخت مصالح ساختمانی نوین آغاز به کار کرد. اولین مرکز تولید محصولات خود را در منطقه صنعتی صحار در عمان تاسیس کرد و دفتر فروش اصلی خود را در دوبی قرار داد.
پس از آن، تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود در ایران گرفت. این تصمیم بر این اساس گرفته شد که ایران به عنوان یک کشور زلزله‌خیز، نیازمند سبک‌سازی و پایدارسازی هرچه بیشتر سازه‌ها بود و مصالح ساختمانی نوین گروه صنعتی فیبو، می‌توانست این مهم را در سراسر کشور برآورده سازد.
از سویی دیگر، ایجاد اشتغال و به کارگیری افراد در سراسر کشور، از دیگر اهداف سازمان بود که با ایجاد امکان برون‌سپاری بخشی از فرآیند تولید با عنوان اعطای نمایندگی، به وجود آمد.
در حال حاضر ذینفعان سازمان، به بیش از ۶۰۰ نفر رسیده است.

نمایندگان ما

گروه صنعتی فیبو با اعطای نمایندگی تولید، بیش از ۲۰۰ نفر را در مسیر تولید مصالح ساختمانی نوین قرار داده است. نمایندگان این گروه صنعتی با دستگاه‌هایی با استاندارد بین‌المللی، کسب خدمات آموزشی و دریافت درآمد ارزی، فضایی ایده‌آل برای تولید مصالح ساختمانی پیدا می‌کنند.
این شیوه به گسترش تولید، توزیع و استفاده از مصالح ساختمانی نوین در کشور کمک می‌کند و باعث اشتغال‌زایی برای صنعتگران در سراسر ایران می‌شود.

همکاران ما

گروه صنعتی فیبو، با فراهم‌کردن امکانات آموزشی و رفاهی، سعی در رشد فردی و سازمانی همکاران دارد. این مجموعه با گروهی از نخبگان و فعالان حوزه ساختمان آغاز به کار کرد و پیشرفت آن به سبب دانش و پشتکار منابع انسانی محقق شد.
فیبو همواره علاقمند به همکاری و همراهی با کسانی است که با پشتکار فراوان، در پی خلق ارزش برای خود، سازمان و جهان پیرامون خود هستند.

آشنایی با مدیران گروه صنعتی فیبو

Call Now Button